Лукашенко заявив, що Україна повинна помиритися з Путіним

Лукашенко вважає, що «Захід аплодує українському лідеру нещиро, хоча Зеленський нібито цим задоволений».

Олександр Лукашенко заявив, що «Україна має негайно укласти мир із Росією», а сам Зеленський є «непоганою хоч і недосвідченою людиною». Про це у понеділок, 27 лютого, цитує Лукашенко видання БЕЛТА.
 
На думку Лукашенка, Київ має «помиритися» з Москвою, поки «поки Росія не розгорнула свою економіку в повному обсязі і не поставила її на військові рейки».
 

 
«Зараз склалася унікальна ситуація, я це бачу та інтуїтивно відчуваю, коли можна покласти край цьому конфлікту. Іншого такого може не бути», — сказав він.
 
При цьому він заявив, що Москва пішла війною проти Києва, щоб «забезпечити безпеку для Росії — щоб з території України ніколи не було ознак агресії щодо неї».
 
Крім того, він заявив, що нібито російська влада, «як і з перших днів», готова робити кроки до мирних переговорів, а ось Україна «відмовилася від готового плану, який лежав на столі» на вимогу «Заходу і американців».
 
При цьому Лукашенко заявив, що якщо спалахне конфлікт між США та Китаєм, то про українців все забудуть.
 
«Тому немає іншого шляху, як укласти мирний договір зараз. Без попередніх умов. Треба домовлятися з українськими військовими. Володя Зеленський непогана людина, але дуже недосвідчена. Оплески його утихомирюють, він задоволений. Але, знаєте, оплески можуть бути далеко не щирими. Він повинен це розуміти. Ось він поїхав на Захід і всі йому там кричать «ура» і аплодують. А я нагадаю йому Горбачова Михайла Сергійовича: він їздив Заходом, йому всі аплодували і як він закінчив? Точно так буде і тут», — сказав Лукашенко.
 
Крім цього, він назвав українців «прекрасним, добрим народом», тому «потрібно погодиться на умови Кремля, щоб припинити загибель громадян».
 
Як повідомлялося, Лукашенко відповів на чутки про захоплення Білорусі РФ, заявивши, що «Росію та Білорусь просто хочуть ще раз розрубати».

Дуда розповів, що чекає на Лукашенка в Україні

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net