Лукашенко закликав Європу об єднатися з Росією

Олександр Лукашенко відкинув твердження у тому, що він проводить несамостійну політику та «ліг під Путіна».

 
Європа може зберегтися – лише об’єднавшись із Росією. Про це сказав формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко під час виступу з посланням до білоруського народу та парламенту у п’ятницю, 31 березня.
 

 
Якщо Європа об’єднається з Росією, це буде такий полюс, з яким ніхто не впорається. Скажу навіть: ні дружній нам Китай, ні тим більше США. Ресурси тут, компетенції найвищі – там. Конкуренція найвищі, ринки визначені», – сказав він.
 
На думку Лукашенка, зараз іде «повна руйнація Європи», а США він звинуватив у використанні війни в Україні, «щоб тримати Європу у стійлі».
 
Також Лукашенко відкинув твердження, що він проводить несамостійну політику, яка залежить від позиції керівництва Росії.
 
«Мені сигнали надходять, ось ти там під Путіна ліг. Ніхто ні під кого не лягав. Є нам під кого лягати. Ми ще не зовсім… Вони забули, що першими санкції проти Білорусі хтось ввів, хтось заборонив польоти? Хто вас просив? Тепер ви від мене просите якоїсь лояльності, вимагаєте, щоб я почав воювати проти Путіна, проти Росії… Огидні ви люди. Ви не розумієте нашого менталітету, ті, хто при владі в Україні, тому страждає і український народ, і нам несолодко», – сказав Лукашенко.
 
Нагадаємо, сьогодні Лукашенко заявив про небезпеку контрнаступу ЗСУ. Він запропонував припинити бойові дії в Україні «обом сторонам» та без права переміщення військової техніки.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net