Лукашенко не прибув на День прапору Білорусі — ЗМІ

Журналісти також пишуть про невідомий вірус, який уже встигли діагностувати у кількох близьких Лукашенка.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на фоні інформації про погіршення здоров’я не з’явився на святкуванні Дня Державного прапора, Державного герба і Державного гімну Білорусі 14 травня, повідомляє Наша Ніва.

Замість нього промову Лукашенка виголосив прем’єр-міністр Роман Головченко, повідомляє ЗМІ.

За даними журналістів, у колах номенклатури Лукашенка поширюється версія про вірус, який нібито уразив політика разом із його оточенням.

«Ще кілька людей з оточення захворіли і впали з ніг. Наскільки я розумію, це щось вірусне», — сказав співрозмовник, близький до служби протоколу Лукашенка.

На користь цієї версії, як пишуть автори статті, може свідчити той факт, що 5 травня за вручення нагород представникам репресивного апарату Лукашенка вже охрип.

«Якщо це грип, можуть бути ускладнення, якщо не лікувати належним чином. Ми так думаємо», — додав співрозмовник видання.

Напередодні ЗМІ повідомили, що Лукашенко приїхав у президентську клініку. Зазначається, що 13 травня близько 19:00 Лукашенко приїхав в Республіканський клінічний медичний центр Білорусі, який розташований на березі водосховища Дрозди.

Диктатор при смерті? На що хворий Лукашенко

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net