Лавров заговорив про переговори із Заходом

Глава МЗС РФ стверджує, що президент країни-агресора Володимир Путін неодноразово говорив, що РФ ніколи не відмовлялася і не відмовляється від переговорів.

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що президент країни-агресора Володимир Путін все ще готовий до переговорів щодо України.

«Ми завжди готові вислухати наших західних колег, якщо вони звернуться з черговим проханням організувати розмову. Сподіваюся, що крім відтворення в контактах по лінії дипломатичних відомств та інших каналів того, що вони публічно в пропагандистському запалі говорять, нам зможуть запропонувати якісь серйозні підходи, які сприятимуть розрядці напруженості та повністю враховуватимуть інтереси Російської Федерації та її безпеки», — цитують Лаврова російські ЗМІ.

За словами міністра закордонних справ, Росія готова говорити із Заходом, якщо він звертатиметься до РФ «з реалістичними пропозиціями, що спираються на принципи рівноправності та взаємної поваги інтересів, спрямованими на пошук компромісів та балансу інтересів усіх країн у цьому регіоні».

 

Він запевняє, що за останні півроку «було кілька ініціатив з боку американців та деяких інших західних колег, які просили про телефонні розмови з російським лідером».

Також Лавров заявив, що деякі міністри закордонних справ зверталися і до нього з таким же проханням, і він завжди давав згоду.

Глава МЗС РФ також додав, що президент країни-агресора Володимир Путін неодноразово говорив про те, що РФ ніколи не відмовлялася і не відмовляється від переговорів, а нібито відмовляється «Україна за прямою вказівкою західних спонсорів».

Лавров також пригрозив, що «чим довше вони тягнуть із переговорами, тим складніше їм буде з нами домовлятися».

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда вважає, що Росія намагається заморозити війну, щоб зупинити український контрнаступ.


Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net