Кремль визнав дію указу про мобілізацію

Окрім призову громадян на військову службу «часткова мобілізація» включає й інші заходи, пояснив Дмитро Пєсков.

 
У Росії досі продовжує діяти указ про так звану частину мобілізації. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу в понеділок, 23 січня.
 

 
Зокрема, сьогодні журналісти попросили його прокоментувати відповідь адміністрації президента на запит депутата псковських обласних зборів Артура Гайдука про те, що указ Володимира Путіна про мобілізацію продовжує діяти.
 
«Призов у рамках часткової мобілізації здійснювався до досягнення встановленої чисельності, необхідної для виконання збройними силами поставлених завдань. Міноборони рапортувало про те, що встановлену чисельність було досягнуто, у зв’язку з чим призов громадян у рамках часткової мобілізації було зупинено, завершено», – запевнив Пєсков.
 
При цьому він наголосив, що «крім призову громадян на військову службу «часткова мобілізація» включає й інші заходи, необхідні для забезпечення виконання завдань збройних сил. У цій частині це (указ, – ред.) продовжує працювати».
 
Пєсков не став детальніше говорити про відповідні положення.
 
«У тому числі це стосується і того закритого пункту (всього в указі Путіна про мобілізацію 10 пунктів, з яких сьомий прихований під грифом «для службового користування,» – ред.) тощо», – сказав він.
 
Як відомо, 21 вересня 2022 року Путін оголосив «часткову мобілізацію». На його думку, це потрібно «для захисту нашої країни та народу».
 
А в листопаді в Кремлі заявили, що набрали до армії 300 тисяч осіб, але вирішили не випускати окремого указу президента РФ про завершення мобілізації.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Британські депутати закликали Берлін передати Києву танки

СюжетЕксперт: Ракети ATACMS стали б великою проблемою для РФ

СюжетЯк Болгарія озброювала Україну через інші країни НАТО

СюжетЛауреатка Нобеля з України: Путін зупиниться лише тоді, коли його зупинять

Источник: korrespondent.net