Кремль відреагував на можливе постачання Туреччиною снарядів Україні

Туреччина має зобов’язання як країна-член НАТО та власні двосторонні відносини з іншими країнами, нагадав Дмитро Пєсков.

Російська сторона уважно відстежує інформацію про нібито постачання Туреччиною касетних боєприпасів Україні. Про це сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков на брифінгу в середу, 11 січня.

«Тут, звичайно, важко говорити про достовірність цих повідомлень. Ви знаєте, що фейків більше, ніж достовірних та правдивих повідомлень. Тому, безумовно, ми все це уважно відстежуємо», — заявив Пєсков.

У зв’язку з цим він нагадав, що Росії добре відомо про постачання в Україну з Туреччини безпілотників Bayraktar та боєприпасів для них. Пєсков зазначив, що Туреччина має зобов’язання як країна-член НАТО та власні двосторонні відносини з іншими країнами.

«Але одночасно нас з Туреччиною об’єднують все-таки партнерські відносини, які ґрунтуються на взаємній вигоді, на взаємному розумінні, взаємній повазі та взаємній готовності обговорювати найлегші проблеми», — наголосив Пєсков.

Раніше журнал Foreign Policy повідомив, що нібито з листопада 2022 року Туреччина розпочала постачання в Україну касетних боєприпасів часів холодної війни, розроблених у США.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетБої за Соледар: що потрібно знати про передмістя Бахмута

СюжетГлава «Русі сидячої»: Пригожин — четверта гілка влади в РФ

СюжетЧи є для добровольців з Білорусі місце в Україні після служби

ООН: РФ спричинила найбільшу хвилю біженців за 80 років

Источник: korrespondent.net