КНР створює кіберзброю для ураження супутників – ЗМІ

Кіберзброя дозволить отримати контроль над супутниками, що може зробити їх непридатними для передачі даних або спостереження у воєнний час.

Китай розробляє кіберзброю для ураження ворожих супутників. Про це йдеться у секретних документах американської розвідки, витік яких недавно стався у США, повідомляє Financial Times.
 
За оцінкою США, прагнення Китаю «виводити з ладу, експлуатувати або викрадати» ворожі супутники є основною складовою зусиль для контролю інформації, яку країна вважає ключовою «сферою ведення війни».
 
Наголошується, що кібератаки Китаю спрямовані на імітацію сигналів, які ворожі супутники отримують від своїх операторів, що призводить до повного захоплення контролю над ними або виходу з ладу у вирішальні моменти бою.
 
Як йдеться у документі, такі кіберможливості дозволять Китаю «захопити контроль над супутником, що зробить його неефективним для підтримки зв’язку, озброєння або систем розвідки, спостереження та рекогностування».
 
Експерти вважають, що Китай прагне вивести з ладу здатність супутників взаємодіяти між собою, передавати сигнали та накази системам озброєнь або надсилати назад візуальні і перехоплені електронні дані.
 
Повідомляється, що зараз Тайвань прагне збудувати комунікаційну інфраструктуру, здатну витримати атаку з боку Китаю. Тайвань приваблює інвесторів для створення власного супутникового провайдера, а також експериментує з негеостаціонарними супутниковими приймачами у 700 точках навколо Тайваню, щоб гарантувати передачу даних у разі війни чи катастроф.
 
Раніше повідомлялося, що Китай проведе п’ять військових навчань на тлі напруженості зі США.
 
Нагадаємо, Тайвань закупить у США сотні ракет для відбиття можливих атак Китаю.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net