Клініка, в якій перебуває Саакашвілі, хоче відмовитись від його лікування

Лікарі заявили, що екс-президент Грузії погоджується лише на симптоматичне лікування та висловлює недовіру до персоналу.

Клініка Вівамед, у якій лікується колишній президент Грузії, громадянин України Михайло Саакашвілі, сумнівається у доцільності його подальшого перебування у закладі та звернеться з цим питанням до пенітенціарної служби. Про це повідомляє видання Новини-Грузія.

У медичній установі зазначили, що Саакашвілі погоджується лише на симптоматичне лікування, яке може отримувати у будь-якому закладі, та висловлює недовіру до персоналу.

«З жовтня минулого року пацієнт відмовляється від запропонованого курсу лікування, особливо якщо той чи інший препарат чи процедура позитивно впливають на його суб’єктивні або об’єктивні дані», — заявили в клініці, наголосивши, що не хочуть нести «репутаційні втрати».

Адвокат Саакашвілі Шалва Хачапурідзе назвав заяву клініки «незрозумілою».

«Що означає — заберіть його до іншого закладу, це куди? До колонії, до в’язниці? Це буде смертним вироком у його стані», — заявив він.

Сім’я Саакашвілі стверджує, що його вага ще більше знизилася цього тижня, і тепер він важить 62 кг при зрості 195 см. Раніше лікарі попереджали, що якщо вага досягне 52-53 кг, ситуація стане незворотною.

Мати колишнього президента Грузії каже, що організм її сина відкидає їжу, тож він приймає її маленькими порціями.

Нагадаємо, 12 березня Саакашвілі заявив, що перебуває «на межі смерті» у лікарні, куди його перевели із в’язниці. Пізніше стало відомо, що польська бригада медиків отримає доступ до нього.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net