Кім Чен Ин підтримав дії Путіна в Україні

Північнокорейський диктатор заявив про намір розвивати відносини з Росією «відповідно до веління нової епохи та прагнення народів двох країн».

 
Лідер КНДР Кім Чен Ин привітав російського правителя Володимира Путіна з Днем ​​Росії і заявив про повну підтримку його дій. Про це йдеться у вітальній телеграмі, опублікованій північнокорейським держагентством ЦТАК 12 червня.
 
«Під вашим керівництвом російський народ, відважно долаючи всіляки виклики і труднощі на шляху, досягає великих успіхів у здійсненні справедливої ​​справи для захисту гідності, безпеки та прав на розвиток країни, чому наш народ надає повну підтримку», — йдеться у телеграмі.
 
Кім Чен Ин зазначив, що цінує добросусідські відносини з Росією і назвав «твердою позицією уряду республіки» рішення всебічно розширювати та розвивати відносини між країнами «відповідно до веління нової епохи та прагнення народів двох країн».
 
«Упевнений, що корейсько-російські відносини дружби та співпраці, що вступили в нову переломну фазу після нашої першої зустрічі у квітні 2019 року у Владивостоці, будуть і надалі динамічно зміцнюватися і розвиватися у всіх сферах», — наголосив північнокорейський диктатор.
 
Він додав, що хоче більш тісної співпраці «на шляху до захисту міжнародної справедливості та забезпечення глобальної безпеки».
 
Минулого тижня у регіоні відбулося загострення: Північна Корея запустила вісім балістичних ракет малої дальності у бік Японського моря. У відповідь Південна Корея та США також запустили вісім балістичних ракет у Японське море.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net