Казахстан не проводитиме парад на День перемоги

Міноборони країни заявило, що таке рішення пов’язане з економією коштів бюджету і вирішенням інших завдань.

Казахстан не планує проводити цього року військового параду, присвяченого Дню захисника вітчизни 7 травня, та Дню перемоги 9 травня. Таке рішення пов’язане з економією коштів, які планується направити на вирішення інших завдань. Про це в понеділок, 24 квітня, заявили в пресслужбі міністерства оборони країни на запит російського пропагандистського інформагентства ТАРС.

«Проведення військового параду в Казахстані у 2023 році не планується з розрахунку економії бюджетних коштів, а також у зв’язку з необхідністю вирішення інших завдань. Зокрема, пріоритетним є підтримання необхідного рівня боєздатності та мобільності підрозділів Збройних сил Казахстану», — повідомили в урядництві. 

Міністерством оборони нині «сплановані і проводяться військово-патріотичні заходи, вшанування військовослужбовців, що особливо відзначилися, проводиться робота з увічнення пам’яті воїнів-казахстанців, які загинули у війні, і висвітлення їхніх подвигів у засобах масової інформації».

Пресслужба також повідомила, що інформацію про проведення додаткових заходів, присвячених 7 та 9 травня, опублікують на сайті міністерства найближчим часом.

Зазначимо, що торік в Казахстані також не проводили військовий парад на честь Дня захисника вітчизни та Дня перемоги. Однак, у військових гарнізонах організували пам’ятні заходи. 

Нагадаємо, що сейм Латвії ухвалив заборону проведення окремих публічних заходів 9 травня. У країні тепер забороненими є будь-які публічні заходи цього дня, крім тих, що пов’язані із Днем Європи.

У РФ відмовилися від проходження «Безсмертного полку»

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net