Катар надав Україні фінансову допомогу

Державний фонд Катару Qatar Fund For Development у рамках ініціативи United24 передав Україні гроші.

Державний фонд Катару Qatar Fund For Development у рамках ініціативи UNITED24 передав п’ять мільйонів доларів на медичну допомогу Україні. Про це у суботу, 30 липня, повідомляє прес-служба міністерства охорони здоров’я.
 
ММОЗ зазначили, що кошти підуть на придбання машин швидкої медичної допомоги.
 
Також кошти будуть спрямовані на закупівлю наркозно-дихальних апаратів для проведення інгаляційної анестезії під час хірургічних втручань у медустановах.
 
«Вперше за два місяці роботи UNITED24 на медичну допомогу було зроблено внесок від великого фонду. Такі пожертвування від фондів є критично важливими для нас, адже ми розуміємо, що одним платежем можемо закрити велику потребу», — заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
 
Гроші від Qatar Fund For Development вже надійшли на рахунок МОЗ.
 
Qatar Fund For Development – ​​державний інститут розвитку, який від імені держави Катар зобов’язаний здійснювати проекти зовнішньої допомоги. Надає гранти, пільгові кредити, комерційні кредити, гарантії та інвестиції у розвиток.
 
Нагадаємо, креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія став послом фандрейзингової платформи UNITED24 у напрямку Відновлення України для допомоги тимчасово переміщеним особам. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net