Канада розширила санкції проти оборонки Росії та Білорусі

Буде вжито додаткових заходів із заборони експорту деяких технологій, зокрема квантових комп’ютерів і передового виробничого обладнання.

 
Канада запроваджує нові санкції проти країни-агресора Росії. Вони торкнуться шести фізичних і 46 юридичних осіб, пов’язаних з оборонним сектором РФ, повідомляє сайт канадського уряду в понеділок, 27 червня.
 
 

 
«Нові заходи, яких буде вжито на додаток до вже діючих потужних санкцій уряду Канади, визначають введення обмежень проти шести фізичних і 46 юридичних осіб, пов’язаних з оборонним сектором РФ», – йдеться в заяві.
 
Також під санкції підпали 15 громадян України, які підтримують дії Росії, і 13 фізичних осіб і дві юридичні особи з Білорусі.
 
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що буде вжито додаткових заходів із заборони експорту деяких передових технологій, які можуть «покращити внутрішній оборонний виробничий потенціал Росії», зокрема це стосується квантових комп’ютерів і передового виробничого обладнання.
 
Водночас Канада наклала заборону на експорт у Білорусь передових технологій, які можуть бути використані в розробці зброї, також накладено заборону на експорт і імпорт широкого ряду предметів розкоші.
 
Крім того, влада Канади спільно зі США, Великою Британією і Японією вирішила запровадити заборону на імпорт деяких товарів із золота з Росії.
 
Раніше в понеділок стало відомо, що Росія заборонила в’їзд 43 громадянам Канади. Йдеться про федеральних і регіональних чиновників, функціонерів правлячої Ліберальної партії, а також громадських діячів Канади.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net