Канада через лісові пожежі зупинила видобуток нафти і газу

Канадські підприємці припинили видобуток принаймні 280 тисяч барелів нафтового еквіваленту на день.

Лісові пожежі в канадській провінції Альберта стали причиною того, що місцеві виробники енергії припинили видобуток принаймні 280 тисяч барелів нафтового еквіваленту на день. Такі об’єми становлять понад 3% видобутку в Канаді. Про це повідомляє Reuters у вівторок, 9 травня.

Канада — четвертий у світі виробник нафти. Близько 80% нафти в країні надходить з Альберти.

За інформацією постачальника даних Refinitiv, добовий експорт канадського природного газу до США в неділю впав до 6,7 мільярда кубічних метрів, що є найнижчим показником з квітня 2021 року. Кількість евакуйованих сягнула 30 тисячі осіб.

До обіду понеділка 98 лісових пожеж все ще були активними, а майже 30 з них класифіковані як ті, що вийшли з-під контролю.

До гасіння лісів бзалучено понад 700 пожежників, ще 1000 запрошені з інших провінцій, і мають прибути до Альберти протягом наступного тижня.

Прем’єр-міністр Альберти Даніел Сміт оголосила про екстрені виплати у розмірі 1250 канадських доларів (935 доларів США) для жителів провінції, які були змушені евакуюватися на сім або більше днів.

Як вже повідомлялося, що число загиблих під час масштабних пожеж у Курганській області РФ досягло семи осіб.

Додамо, що 7 травня в кількох населених пунктів цього регіону виникли масштабні природні пожежі, запроваджено режим надзвичайної ситуації.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net