Кадиров китайською мовою звернувся до мусульман

Кадиров закликав мусульман «стати на один бік з братами» та «проти спільного ворога», тому що НАТО «скоро прийде топтати їхню батьківщину».

Глава Чечні Рамзан Кадиров китайською мовою звернувся до мусульман світу і закликав «об’єднати спільні зусилля проти НАТО». Про це він повідомив у Telegram.

«За останні 100 років Сполучені Штати та Європа організували десятки воєн, військових переворотів і вторгнень. Мільйони мирних жителів стали їхніми жертвами. Хоча зараз вони несуть ще страшнішу загрозу, руйнуючи всі моральні цінності, сформовані народами всіх країн за час існування людства. …Їх гроші та зброя — ніщо перед нашою солідарністю, волею і вірою в нашого Творця!», — сказав Кадиров.

За його словами, Північноатлантичний альянс загрожує існуванню всього світу, «але Росія, попри всі прогнози Заходу, кинула виклик цьому злу і впевнено рухається до перемоги».

Кадиров закликав мусульман «стати на один бік з братами» та «проти спільного ворога», тому що НАТО «скоро прийде топтати їхню батьківщину».

Раніше Рамзан Кадиров закликав сильніше бити по українських містах. Він неодноразово критикував те, як іде «спеціальна військова операція» в Україні.

Також Кадиров заявляв про «план відплати» для України та нову тактику російських військ.

Кадиров показав відео неповнолітніх синів із українськими полоненими


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 


 

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net