Італія заарештувала 11 вілл російського олігарха

Рада Європи розпорядилася конфіскувати активи В’ячеслава Кантора ще у квітні, коли бізнесмен підпав під європейські санкції.

Влада Італії наклала адміністративний арешт на 11 вілл російського олігарха, власника компанії Акрон В’ячеслава Кантора. Про це повідомляє видання L’Unione Sarda.

Вказано, що під арешт потрапила, зокрема нерухомість, куплена у сім’ї колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі. Це вілли на курорті Порто-Ротондо, на північно-східному узбережжі острова Сардинія. Одна з них раніше належала матері Берлусконі, інша — його молодшому брату Паоло.

Рада Європи розпорядилася конфіскувати активи В’ячеслава Кантора ще у квітні, коли бізнесмен підпав під європейські санкції. Після цього Кантор вирішив позбутися контролю в Акроні — групі компаній-виробників мінеральних добрив: свою частку в 45,1% він передав в управління трьом топ-менеджерам.

Раніше в Україні прокуратура заарештувала об’єкти одного із хімзаводів, пов’язаного з РФ. Це корпоративні права на суму понад 2,3 млрд гривень та 35 об’єктів нерухомості.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net