Італія анонсувала проведення конференції з відновлення України

Глава міністерства промисловості Італії передав від прем’єр-міністра Джорджії Мелоні сигнал про повну солідарність Риму з Україною та українським народом.

Італія проведе конференцію щодо відновлення України. Імовірно, вона пройде у березні 2023 року. Про це у четвер, 12 січня, заявив міністр із питань підприємства та національного виробництва Італії Адольфо Урсо, повідомляє сайт відомства.
 
За словами італійського міністра, за погодженням із міністром закордонних справ країни Антоніо Таяні готується «велика конференція з питань відновлення, яка об’єднає за одним столом італійські та українські інституційні органи влади та бізнес-структури».
 
З українськими співрозмовниками Урсо вже обговорив теми, які стануть предметом конференції Італії.
 
«Я підтвердив повну підтримку Італією швидкого початку відновлення, безперервності гуманітарної допомоги та ретельного розгляду запитів України на допомогу у відновленні стратегічної інфраструктури, наприклад електромереж, як у двосторонньому, так і в європейському контексті», — прокоментував він.
 
Крім того, глава міністерства промисловості Італії передав від прем’єр-міністра Джорджії Мелоні сигнал про повну солідарність Риму з Україною та українським народом.
 
Зазначимо, Україна та Італія планують розпочати нове двостороннє енергетичне партнерство із втілення сучасних енергоефективних та безвуглецевих технологій та проектів. 
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США закликають Італію якнайшвидше передати Україні додаткові засоби протиповітряної оборони, передусім комплексу SAMP/T італійсько-французького виробництва.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net