Іранська валюта впала до рекордно низького рівня

ЄС обговорює четвертий пакет санкцій проти Ірану, наступного тижня до нових обмежень буде додано членів Корпусу вартових ісламської революції.

Іранська валюта ріал впала до рекордно низького рівня щодо долара в суботу 21 січня на тлі зростаючої ізоляції країни і можливих санкцій ЄС, повідомляє Reuters.

«У суботу на неофіційному ринку Ірану долар продавався за 447 000 ріалів порівняно з 430 500 напередодні. Ріал втратив 29% своєї вартості від початку загальнонаціональних протестів після смерті під вартою в поліції 22-річної курдської іранки Махсі Аміні», — йдеться у повідомленні.

ЄС обговорює четвертий пакет санкцій проти Ірану, і дипломатичні джерела повідомляють, що наступного тижня до нових обмежень буде додано членів Корпусу вартових ісламської революції. Але деякі країни-члени хочуть піти далі і класифікувати Корпус як терористичну організацію.

Зіткнувшись із інфляцією на рівні близько 50%, іранці, які шукають надійного притулку для своїх заощаджень, намагаються купувати долари, інші тверді валюти чи золото.

Нагадаємо, що Іран не визнає «входження» до складу Росії тимчасово окупованих регіонів України – Криму, Донецької та Луганської областей.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net