Іран може створити ядерну зброю за кілька місяців — Міллі

Сполучені Штати розробили кілька варіантів дій на випадок, якщо Тегеран вирішив розпочати створення ядерної бомби.

 
Іран здатний створити ядерну бомбу за кілька місяців, проте США не дадуть йому цього. Про це 23 березня повідомила газета The Wall Street Journal із посиланням на голову Об’єднаного комітету начальників штабів США Марка Міллі.
 
«Іран може зробити матеріал для ядерної зброї менш ніж за два тижні, і потрібно ще кілька місяців, щоб зробити реальну ядерну зброю», — заявив генерал під час виступу в Палаті представників.
 
Він запевнив, що Вашингтон не дозволить Тегерану мати ядерну зброю. За словами Міллі, розроблено кілька варіантів дій у такій ситуації.
 
У лютому американські спецслужби заявили, що Іран наразі не робить кроків для отримання матеріалу, який допоможе створити ядерну бомбу.
 
«Наскільки нам відомо, Верховний лідер Ірану ще ухвалив рішення про відновлення програми озброєння, яку, на нашу думку, вони призупинили або зупинили наприкінці 2003 року», — наголосив директор ЦРУ Вільям Бернс.
 
Раніше повідомлялося, що інспектори МАГАТЕ виявили в Ірані збагачений уран, чистота якого всього на 6% нижча за рівень, необхідний для створення ядерної зброї.
 
В Ірані заявили про створення гіперзвукової ракети
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net