Інтерв ю Міхаеля Шумахера стало причиною гучного звільнення

Семиразового чемпіона Формули-1 не бачили з того часу, як він отримав черепно-мозкову травму. Сім’я тримає у найсуворішому секреті всю інформацію про здоров’я легендарного гонщика.

Звільненням головної редакторки журналу Die Aktuelle закінчилося «інтерв’ю» гонщина Міхаеля Шумахера, яке створив штучний інтелект. Про це у суботу, 22 квітня, повідомляє Spiegel.
 
«Ця позбавлена смаку та оманлива стаття ніколи не повинна була з’явитися. Вона жодним чином не відповідає стандартам журналістики, які ми — і наші читачі — очікуємо від такого видавництва, як Funke», — заявила виконавчий директор журнального спрямування Funke Б’янка Польманн, яка повідомила про звільнення колеги.
 

 
Перед цим Die Aktuelle опублікував статтю «Моє життя повністю змінилося», представлену як ексклюзивне інтерв’ю з Міхаелем Шумахером.
 
Стаття займала дві сторінки, її супроводжувало фото Шумахера.
 
При цьому Die Aktuelle використав програму штучного інтелекту, яка відповідала на запитання журналіста замість легендарного гонщика. Про це журнал написав дрібним штрифтом, що ввело в оману багатьох читачів.
 
Дружина Міхаеля Шумахера: Нехай і повільно, але чоловікові стає краще

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net