Хорватія не тренуватиме українських солдатів у рамках місії ЄС – АР

Для схвалення участі у місії необхідно було набрати дві третіх голосів, але для необхідної кількості не вистачило чотирьох голосів: з-поміж 151 депутата рішення підтримали 97.

 
Парламент Хорватії не підтримав ініціативу участі у місії ЄС з підготовки українських військових (EUMAM Ukraine). Про це повідомляє Associated Press.
 
Для схвалення участі у місії необхідно було набрати дві третіх голосів, але для необхідної кількості не вистачило чотирьох голосів: з-поміж 151 депутата рішення підтримали 97. Проти проголосували лише десять осіб, багато парламентаріїв утрималися або не брали участі у голосуванні.
 
Раніше президент Хорватії Зоран Міланович відмовився підписати пропозицію про участь у місії, заявивши, що вона не відповідає конституції країни, і виступав за те, щоб Хорватія пропонувала Україні виключно гуманітарну допомогу.
 
Голосування було організовано для того, щоб обійти відмову президента. Планувалося, що близько 100 українських військових прибудуть у Хорватію для тренувань, а близько 80 хорватських інструкторів вирушать в інші країни ЄС, аби допомогти з підготовкою українців.
 
Раніше повідомлялося, що у Чехії почали навчати українських військових.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

РФ не зможе взяти Київ у разі нового наступу — ISW

Все більше німців підтримують передачу Києву сучасних танків

СюжетРух Жовта стрічка, або Як зберегти зв’язок з Україною

СюжетЯк навчаються українські школярі в Німеччині: не лише плюси

Источник: korrespondent.net