Громадяни РФ не поспішають укладати контракти з армією – Генштаб ЗСУ

Протягом трьох місяців у Волгоградській області із 7 800 осіб, запланованих на рік, призвані лише 134, що становить 7% від квартальної потреби.

Громадяни РФ не поспішають укладати контракти з армією. Наприклад, за три місяці у Волгоградській області із 7 800 осіб, запланованих на рік, контракти підписали лише 134. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов.
 
«Найімовірніше, Кремль продовжить проведення прихованої мобілізації населення, при цьому для запобігання протестам, насамперед у густонаселених регіонах Росії, режим Путіна уникає масової мобілізації з центральних регіонів: Москви та Санкт-Петербурга і дає пріоритет призову до збройних сил осіб з найбільш депресивних районів», – зазначив представник Генштабу.
 
Громов повідомив, що для збільшення чисельності військовослужбовців контрактної служби в РФ анонсовано призов більш ніж у 400 тисяч осіб, а на строкову службу – 147 тисяч.
 
«Але, незважаючи на погіршення соціально-демографічної та економічної ситуації в Росії, проведення агітаційної кампанії на федеральних каналах, населення вже усвідомлює збільшення шансів повернутися додому в пакеті і не виявляє бажання укладати контракти з розрекламованою так званою другою армією світу. Протягом трьох місяців у Волгоградській області з 7 800 осіб, запланованих на рік, призвано лише 134, що становить 7% від квартальної потреби. А у Саратовській області з 7 600 осіб ппризвано 270 – 14% відповідно», – зазначив Громов.
 
Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення в Україну загинуло понад 180 тисяч російських солдатів.
 
ЗМІ дізнались імена 19 тисяч вбитих в Україні росіян

Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net