Грабіжник, що захопив заручників у Грузії, відмовляється відпускати жінок

В одного з чоловіків-заручників зв’язані руки і злочинець не дає йому можливості вільно пересуватися.

У Кутаїсі, де зранку було вчинено збройний напад на банк та захоплено заручників, приземлилися два вертольоти. Про те, що гелікоптери помічені в районі колишнього автозаводу, журналістам повідомили місцеві жителі, повідомляє портал Новости — Грузия.

За деякими даними, на одному з них до Кутаїсі прибув глава МВС Грузії Вахтанг Гомелаурі.
 
Вже шість годин чоловік у камуфляжній формі утримує 12 заручників, серед яких двоє співробітників банку, в одній з філій Банку Грузії. З грабіжником веде переговори начальник крайової поліції Темур Каландадзе.
 
Грабіжник відмовляється випустити чи обміняти жінок-заручниць. Один із заручників повідомив у соцмережі, що грабіжник обіцяє випустити всіх без ризику для життя, якщо його умови будуть виконані. Він вимагає, щоб йому привезли 2 мільйони, мікроавтобус типу Спрінтер, вертоліт, вудку (можливо, це рація) та російський прапор.

 

Заручники вважають, що грабіжник телефоном веде переговори з поліцією. При цьому він стає агресивним, коли поліцейські наближаються до будівлі банку, де вони перебувають.

 

«Яких ще жінок вам випустити, можливо, і мені вийти, пританцьовуючи? Забирайтеся звідси, а то стрілятиму», — сказав він у розмові по телефону.

 

Він також сказав, що розуміє, що йому доведеться відбувати покарання протягом 20-25 років.

 

Одна з жінок-заручниць відчула себе погано. Інші заручники повідомили у прямому ефірі в соцмережах, що у жінки слабке серце. Ліки для жінки передали до будівлі через вікно, після чого грабіжник зажадав його зачинити. Зважаючи на фото, жінка лежить на лавці.

 

Декілька жінок-заручниць у зверненнях до уряду з банку вимагають, щоб грабіжнику якнайшвидше виплатили гроші та звільнили їх.

 

У кадрах з місця подій також видно, що в одного з чоловіків-заручників зв’язані руки і грабіжник не дає йому можливості вільно пересуватися.

 

Сам грабіжник вимагає, щоб поліцейські відійшли від будівлі банку, називає їх «зайцями» і погрожує, що по них стрілятиме у разі наближення.

 

Нагадаємо, що збройний напад вчинено вранці 20 вересня на філію Банку Грузії у центрі міста Кутаїсі.

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net