Глава Євроради пообіцяв швидкий сигнал щодо можливості розширення ЄС

Розширення ЄС – це політичний інструмент, тому вимагає обговорень, зазначив Шарль Мішель.

 
Глава Євроради Шарль Мішель під час візиту в Молдову прокоментував можливе розширення ЄС. Про це повідомляє місцеве видання NewsMaker у середу, 4 травня.
 
Зокрема, Мішель оцінив шанси Молдови отримати в прискореному порядку статус кандидата в члени ЄС, визнавши, що цей процес є складним.
 
 

 
«Важливо, щоб Євросоюз мав чітке бачення процесу вступу в ЄС. Це дуже складна дискусія з різних причин. Ви бачите, що ЄС – складна структура, тут діє право вето. Важливо, щоб ми прояснили, чого хочемо в майбутньому», – зазначив Мішель.
 
Водночас глава Євроради додав, що розширення ЄС – це політичний інструмент, тому потрібні обговорення. Сигнал про можливість розширення Європа зможе дати в найближчих два місяці.
 
«Я впевнений, що протягом найближчих двох місяців ми зможемо надати сигнал про те, яке майбутнє має розширення ЄС», – додав Мішель.
 
У свою чергу президент Молдови Мая Санду зазначила, що незабаром влада передасть Єврозоюзу другу частину анкети, яка визначить ступінь готовності країни вступити в ЄС.
 
Раніше Мішель заявив, що Євросоюз надасть Молдові додаткове військове обладнання на тлі російського вторгнення в Україну.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net