Глава МЗС Угорщини приїхав до Москви для переговорів щодо енергетики

Угорсько-російське енергетичне співробітництво має бути безперебійним, і питання тут не політичного смаку, а фізики, зауважив Петер Сіярто.

 
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто приїхав до Москви для переговорів з російською владою у галузі енергетики. Про це він написав у Facebook у вівторок, 11 квітня.
 

 
«Завдяки тому, що минула зима була надзвичайно м’якою, Європа змогла вижити з огляду на енергозабезпечення. Проте з огляду на радикальне зростання попиту на енергію в Китаї, економіка якого переживає перезапуск, і надзвичайно повільні темпи розвитку європейської енергетичної інфраструктури справжньою проблемою стане наступна зима», – написав Сіярто.
 
За його словами, безпека енергопостачання в Угорщині «вимагає безперебійного постачання газом, сирою нафтою та ядерним паливом». Щоб дотримувати виконання цих «умов», він вирішив поїхати до Москви.
 
«Угорсько-російське енергетичне співробітництво має бути безперебійним. Це питання не політичного смаку, а фізики. Сьогодні у Москві ми обговоримо найважливіші питання співробітництва, необхідні для безпеки енергопостачання Угорщини: спочатку з російським віце-прем’єр-міністром з питань енергетики Олександром Новаком, а потім – з генеральним директором Росатому Олексієм Ліхачовим», – заявив Сіярто.
 
Раніше повідомлялося, що Росія внесла Угорщину до списку «недружніх країн». Це сталося через участь Будапешта у санкціях Євросоюзу.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net