Глава Генштабу Британії хоче зміцнити зв язок із РФ

Начальник штабу оборони Великої Британії адмірал Тоні Радакін виступає за збереження зв’язків із Росією.

Командувач британських збройних сил Тоні Радакін вважає, що має зробити регулярнішими свої контакти з російським колегою Валерієм Герасимовим. Про це він розповів в інтерв’ю The Telegraph.
 
«Глава британських Збройних Сил закликав до більш регулярного спілкування з Росією, щоб уникнути гіперболізації у відносинах Заходу з Москвою, оскільки хвиля російських атак занурила у пітьму кілька українських міст», — цитує видання Радакіна.
 

Повідомляється, що востаннє адмірал відвідував Москву в лютому, безпосередньо перед повномасштабним вторгненням Росії в Україну.
 
Він сказав, як пишуть ЗМІ, що підтримує контакти з російським колегою Валерієм Герасимовим, незважаючи на погіршення британсько-російських відносин.
 
«Хотілося б, щоб це спілкування було ще регулярнішим. Я б хотів, щоб контакти з РФ були ще сильнішими, навіть якщо це будуть важкі розмови. Це відносини, що продовжуються», — заявив Радакін.
 
При цьому він наголосив, що домовився з Герасимовим не розголошувати деталі їхніх переговорів і російський генерал нібито дотримується цього.
 
«Потрібно використати всі можливості, щоб тримати канали зв’язку з Росією відкритими і надалі. Небезпека полягає в тому, що ви настільки захоплені, що можете все перебільшувати. Вам потрібно аналізувати, але не переоцінювати, а також намагатися бути врівноваженим», — каже Радакін.
 
Раніше ЗМІ повідомили, що військові Британії підтвердили участь у «таємних операціях» в Україні. Британські військові брали участь в «операціях під прикриттям» в Україні із супроводу британських дипломатів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

 
 
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

Шольц не виключає нових перемовин з Путіним щодо України

У фіналі ЧС-2022 в Катарі не покажуть звернення Зеленського

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

РФ не зможе взяти Київ у разі нового наступу — ISW

Все більше німців підтримують передачу Києву сучасних танків

Источник: korrespondent.net