Генштаб: РФ готує достроковий випуск курсантів на початок 2023-го

У Росії тривають підготовчі заходи щодо проведення чергової хвилі мобілізації.

 
Росія готує нову хвилю мобілізації для поповнення втрат на фронті і проведе достроковий випуск курсантів із військових вишів. Про це повідомляється у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ 30 листопада.
 
За даними Генштабу, для поповнення поточних втрат підрозділів російських військ у першому кварталі 2023 року заплановано достроковий випуск курсантів із вищих військових навчальних закладів РФ.
 
Крім того, у Росії продовжуються підготовчі заходи щодо проведення чергової хвилі мобілізації. Вона запланована на січень–лютий 2023 року.
 
У Луганській області у тимчасово окупованому місті Хрустальний окупанти оголосили про завершення мобілізації. Але, за даними Генштабу, окупанти продовжують патрулювання міста, а на виїздах з населеного пункту проводиться ретельна перевірка всіх охочих виїхати.
 
Нагадаємо, за наявною інформацією, у РФ та на тимчасово окупованих територіях України продовжуються підготовчі заходи щодо проведення чергової хвилі прихованої мобілізації до лав російських окупаційних військ. Призивати на війну в Україну планують з 10 грудня.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЧому Бундестаг вирішив таки визнати Голодомор геноцидом

Бербок різко засудила атаки РФ на енергетику України

СюжетДепутат Бундестагу: Ця війна має ту саму мету, що й Голодомор

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net