G7 посилить реакцію на обхід санкцій проти Росії

Міністри закордонних справ країн Великої сімки підтвердили, що прихильні посиленню забезпечення заходів проти РФ та підтримки України.

Глави МЗС країн Великої сімки під час переговорів у японській Каруїдзаві домовилися продовжувати підтримку України та реагувати на обхід антиросійських санкцій. Про це 17 квітня повідомило Міністерство закордонних справ Японії за підсумками «української» сесії.

«Міністри закордонних справ G7 підтвердили, що вони, як і раніше, віддані посиленню, повній координації та забезпеченню дотримання санкцій проти Росії, а також продовженню рішучої підтримки України. Вони наголосили, що РФ має негайно і беззастережно вивести всі сили та техніку з України», — йдеться у прес-релізі.

Крім того, представники країн Великої сімки підтвердили неприйнятність безвідповідальної ядерної риторики Кремля та погодилися «посилити координацію для запобігання та реагування на ухилення від санкцій, а також на постачання зброї до Росії третіми країнами».

Нагадаємо, 16 квітня у Японії стартували переговори міністрів закордонних справ країн G7.

Раніше повідомлялося, що країни G7 можуть домовитися про введення санкцій щодо російської алмазодобувної компанії Алроса.

G7 надала Україні відстрочку боргових виплат


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net