ФРН проти перемир я в Україні на умовах Москви — Бербок

Припинення вогню на умовах РФ не покладе край «жаху» в Україні, а «навпаки», посилить його, вважає міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок.

Німеччина заперечує можливість припинення вогню в Україні на умовах Росії. Таку позицію висловила очільниця МЗС ФРН Анналена Бербок в інтерв’ю німецькій газеті Bild am Sonntag, яке було опубліковане в неділю, 18 грудня.

За словами Бербок, такий підхід не покладе край жаху в Україні, а навпаки, посилить його. Саме президент РФ Володимир Путін розпочав цю війну, і «якщо Путін захоче, вона закінчиться завтра», переконана вона. Президенту РФ лишається тільки віддати наказ про виведення своїх збройних сил, проте на даному етапі має місце «все, що завгодно, тільки не чесні ознаки» відведення російських сил, констатувала Бербок.

Бербок: Найгірша ситуація — у жителів окупованих РФ територій України

За словами очільниці МЗС ФРН, найгірша ситуація — у жителів окупованих РФ територій України. «Тут не тільки немає електрики та тепла, сюди не доходять навіть міжнародні постачання допомоги», — зазначила вона. «Щодня люди живуть у страху через викрадення, тортури, вбивства з боку російських окупаційних сил», — додала Анналена Бербок.

На міжнародній конференції «Солідарність з українським народом» у Парижі 13 грудня Бербок повідомила, що Берлін направить Україні додатково 50 мільйонів євро для підтримки країни в зимовий період. Міністр наголосила, що українці потребують електрогенераторів та іншої техніки, яка допоможе пережити зиму. «Лише гроші не врятують від морозів, тому технічна допомога настільки важлива», — зазначила Бербок. 

Джерело: Українська служба DW

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net