ФРН передасть ЗСУ системи для дезактивації небезпечних речовин

В комплект військової допомоги входять шість автомобілів з повним набором обладнання для дезактивації HEP 70, а також запаси засобів для знешкодження.

 

Німеччина передасть Збройним Силам України транспорт та обладнання для дезактивації радіоактивних, небезпечних біологічних та хімічних бойових отруйних речовин. Українські військові вже пройшли навчання щодо використання таких систем. Про це повідомляє прес-служба Міноборони ФРН.
 
«Я вирішила також передати німецький пакет засобів РХБЗ. Це дасть українським Збройним Силам негайну можливість знешкоджувати бойові отруйні речовини», — сказала міністр оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт.
 
Повідомляється, що до комплекту військової допомоги входять шість автомобілів із повним набором обладнання для дезактивації HEP 70, а також запас засобів для знешкодження.
Вартість пакету допомоги – понад 860 000 євро.
 
Міністр уточнила, що передача ЗСУ цих систем «в найближчому майбутньому не обмежує оперативну готовність та виконання завдань бундесверу».
 
Раніше повідомлялося, що уряд Федеративної Республіки Німеччина негласно дав згоду на продаж 100 самохідних гаубиць Panzerhaubitze 2000 Україні.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Лідер ХДС закликав Берлін виконати угоду з Польщею щодо озброєнь

Європейський суд відхилив позов RT France щодо заборони мовлення у ЄС

Екс-канцлер Німеччини Шредер «відпочиває» в Москві

Источник: korrespondent.net