ФРН допоможе Молдові з грошима для українських біженців

Платформа підтримки Молдови була створена навесні цього року з ініціативи Румунії, Німеччини та Франції.

Європа має намір допомогти Молдові для боротьби з численними наслідками, що виникли через війну в Україні. Про це у понеділок, 21 листопада, пише Deutschlandfunk.
 
Зокрема, міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок пообіцяла виділити Молдові 32,3 млн. євро для розвитку відновлюванних джерел енергії, благоустрій муніципальної інфраструктури, а також для допомоги українським біженцям.
 
Крім того, президент Франції Еммануель Макрон оголосив про надання Молдові нового пакету допомоги на суму понад 100 мільйонів євро.
 
Заяви про майбутню фінансову підтримку вони зробили на третій міжнародній конференції донорів для Молдови, яка проходила в Парижі.
 
Платформа підтримки Молдови була створена навесні цього року з ініціативи Румунії, Німеччини та Франції. У платформу входять лише 47 держав та організацій, у тому числі держави ЄС, США, Канада та Великобританія. Також представлені Європейський Союз та Організація з безпеки та співробітництва у Європі.
 
На двох попередніх конференціях донори надали Молдові допомогу та кредити на загальну суму 1,2 млрд. євро. 
 
Нагадаємо, що президент Молдови Мая Санду привітала жителів Херсона зі звільненням із російської окупації.
 

Раніше Майя Санду звинуватила російські спецслужби у спробах розхитати ситуацію всередині країни.

 

Також повідомлялося про проросійські мітинги у Кишиневі. Їхні дільниці скандують «Геть Майю Санду» та інші гасла з вимогою дострокових виборів.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net