Еліта РФ ізолюється від населення — розвідка

У багатьох східних регіонах РФ рівень втрат у відсотках може бути в 30-40 разів вищим, ніж у Москві, вважають у британській розвідці.

Російська армія зазнає величезних втрат у війні проти України. Це тягне за собою дедалі більшу ізоляцію російської еліти від населення. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter у неділю, 12 березня.

У британській розвідці нагадали, що 21 лютого під час звернення російського президента Володимира Путіна перші лави аудиторії зайняли російські чиновники та еліта. Але відомо, що їхні діти не воюють в Україні. І цей факт підбурює російське населення, особливо у регіонах, у яких рівень втрат найвищий.

«У багатьох східних регіонах рівень смертності у відсотках, ймовірно, у 30-40 разів вищий, ніж у Москві. Найбільше страждають етнічні меншини; в Астрахані близько 75% жертв припадає на казахську та татарську меншини», — йдеться у повідомленні.

Оскільки російське керівництво продовжує набирати росіян до армії, щоб кинути в Україну, еліта країни-агресора стає все більш ізольованою.

«Оскільки Міноборони Росії прагне вирішити проблему постійної нестачі бойового персоналу, ізоляція більш заможних та впливових верств російського суспільства, швидше за все, залишиться головним завданням», — заявили у британській розвідці.

Нагадаємо, вже два дні поспіль Росія втрачає понад тисячу військових убитими в Україні. Загальна кількість втрат наближається до 160 тисяч.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net