Дві країни — проти прискореного процесу вступу України в ЄС — ЗМІ

Греція та Кіпр підтримують членство України в ЄС, але проти прискореного процесу вступу, повідомляють ЗМІ.

Греція та Кіпр підтримують членство України в ЄС, але проти прискореного процесу вступу. Про це повідомляє Euractiv Greece з посиланням на дипломатичні джерела.

Повідомляється, що Греція наполягає на дотриманні всіх процедур, передбачених статтею 49 Договору про ЄС.

На запитання, чи погодиться Греція надати Україні статусу кандидата в червні, джерело видання відповіло, що Афіни хочуть спочатку побачити пропозицію Єврокомісії та одностайність у цьому питанні.

Що стосується Кіпру, то повідомляється, що представники цієї країни також чекають, в якому напрямку розвиватиметься думка Європейської комісії: якщо вона буде позитивною, Кіпр погодиться на пропозицію на користь надання Україні статусу кандидата, але процедури мають суворо дотримуватися, тому процес приєднання буде тривалим.

І Греція, і Кіпр, за словами джерел видання, вважають за необхідне враховувати ситуацію з країнами-кандидатами із Західних Балкан, багато з яких уже зробили великі кроки до вступу, здійснивши необхідні реформи та виконавши низку зобов’язань.

Нагадаємо, прем’єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що ймовірність того, що Україна найближчим часом стане кандидатом у члени ЄС, є невеликою.

Раніше французький міністр у справах Європи Клеман Бон заявив, що процес вступу України в ЄС може тривати 15 чи 20 років.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Сюжет«Перевиховання» й повернення у 1990-ті: що коїться на окупованому Запоріжжі

СюжетУкраїнський фільм Бачення метелика в Каннах: розповідь про травми війни

Мельник: У військовому плані Німеччина покинула Україну

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net