Доходи Росатома зросли на 17%: Шмигаль наполягає на санкціях

Прем’єр-міністр подякував партнерам за санкції щодо РФ і наголосив, що Україна наполягає на включенні до десятого санкційного пакета ЄС російської атомної галузі.

 
 
 
 
 
Доходи Росатома торік зросли на 17%, тому Україна наполягає на санкціях, щоб перекрити джерела фінансування війни РФ в Україні.  Про це на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Укрінформ.
 
«Головні джерела фінансування війни мають бути перекриті. Насамперед це стосується російської нафти та атомної енергетики. На жаль, ворог продовжує на цьому заробляти. Минулого року експорт товарів Росії збільшився майже на 10%. Дохід Росатома зріс на 17%. На кожному доларі, що йде в російський бюджет, кров українців. І це потрібно пам’ятати всім, хто торгує з Росією», – сказав Шмигаль.
 
Прем’єр-міністр подякував партнерам за санкції щодо РФ і наголосив, що Україна наполягає на включенні до десятого санкційного пакета ЄС російської атомної галузі.
 
Шмигаль додав, що Україна вже запровадила санкції щодо понад 4,5 тисячі фізичних та юридичних осіб, що загрожують нашій національній безпеці. Серед них 200 функціонерів атомної галузі Росії.
 
«Українська атомна енергетика зробила колосальний ривок для подолання залежності від російських постачальників твелів. Енергоатом розірвав контракт із компанією РФ і перейшов на паливні збірки американської компанії Westinghouse», – сказав прем’єр-міністр і наголосив на важливості таких самих кроків з боку інших країн.
 
Раніше в СБУ розповіли про санкції проти Росатома.
 
Воєнний атом: енергетика як елемент російського шантажу

 
Новини від Кореспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net