До Ефіопії прибуло перше судно з українським зерном

Україна запустила гуманітарну продовольчу програму Grain from Ukraine, яка передбачає забезпечення зерном щонайменше 5 мільйонів людей до кінця весни 2023 року.

До Ефіопії прибуло перше судно у рамках програми «GrainFromUkraine». Про це у суботу, 3 грудня, йдеться у публікації керівника Офісу президента Андрія Єрмака у Telegram.
 
Перше судно доставило до країни 25 тисяч тонн пшениці.
 
«У рамках програми президента Володимира Зеленського Grain from Ukraine 25 тисяч тонн української гуманітарної пшениці було відправлено для Ефіопії», — написав він.
 
Відомо, що президент України Володимир Зеленський оголосив про нову міжнародну ініціативу, — Grain from Ukraine. У її рамках українське продовольство вирушатиме до країн Африки та Азії.
 
Загалом за програмою Grain from Ukraine до кінця наступної весни планується відправити з українських портів щонайменше 60 суден — не менше десяти на місяць — до країн, які перебувають під загрозою голоду та посухи. Це Ефіопія, Судан, Південний Судан, Сомалі, Ємен, Конго, Кенія, Нігерія.
 
Нагадаємо, уряд схвалив надання гуманітарної допомоги державам Африки та Азії у вигляді зерна пшениці чи кукурудзи загальним обсягом до 125 тисяч метричних тонн. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net