Диверсанти у Брянській області виявились росіянами

«Бійці» заявили, що прийшли «показати співвітчизникам, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом».

 
 
 
 
На територію Брянської області нібито зайшов Російський добровольчий корпус, «бійці» якого заявили, що перейшли кордон РФ та України. Відповідне відео оприлюднене у соціальних мережах.
 
Люди у військовій формі стверджують, що прийшли «показати співвітчизникам, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом».
 
«Російський добровольчий корпус прийшов у Брянську область, щоб показати співвітчизникам, що надія є, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом», – кажуть «бійці» на відео.
 
 

 
 
Російський добровольчий корпус – це сформований у серпні 2022 року підрозділ російських добровольців, які воюють за Україну з 2014 року. РДК перебуває у складі Інтернаціонального легіону України.
 
Нагадаємо, сьогодні ФСБ РФ заявила, що на територію Брянської області нібито проникли «українські диверсанти» і «взяли в заручники» жителів прикордонних сіл Сушани та Любечани. 
 
Розвідка України раніше попереджала про підготовку провокацій з боку Росії. Наприкінці лютого було зафіксовано рух колон військової техніки без розпізнавальних знаків у бік кордону з Чернігівською областю.
 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net