Deutsche Bank за підсумками 2022 року досяг рекордного прибутку

Найбільший фінінститут Німеччини зазначив, що він уперше за останні 15 років досяг прибутку на €5,6 млрд.

 
Найбільший фінансовий інститут Німеччини Deutsche Bank у 2022 році досяг рекордно високого за останні 15 років прибутку. Зокрема, він збільшився на 65% і становив €5,6 млрд. Про це йдеться у поширеному повідомленні банку у четвер, 2 лютого.
 
Минулого року чистий прибуток склав €5,7 млрд. Це більш ніж удвічі більше, ніж минулого року. Чистий прибуток зріс на 7% у річному обчисленні до €27,2 млрд.
 
Deutsche Bank, натомість, заявив про суттєве зниження кредитних ризиків, пов’язаних із вторгненням РФ в Україну, у 2022 році.
 
За рік валовий показник виданих у країні кредитів знизився на 42% і становив €806 млн. Чистий показник зменшився на 36% і сягнув €379 млн. Додаткові ризики скоротилися на 90% — до €154 млн.
 
Глава Deutsche Bank Крістіан Зевінг заявив, що банк навіть перевищив план прибутковості на 2022 рік, у якому аналітики тривалий час сумнівалися.
 
Прибутковість основного капіталу після сплати податків сягнула 9,4%, тоді як правління планувало 8%.
 
Керівництво фінінституту поставило собі за мету на 2025 рік досягти прибутковості понад 10%.
 

Зазначимо, що у 2022 році внутрішній валовий продукт Німеччини зріс на 1,9%, порівняно з роком раніше, незважаючи на енергетичну кризу, інфляцію, конфлікт в Україні та інші труднощі.

 

У Німеччині заявили, що війна РФ проти України коштуватиме їм €175 млрд

 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net