Через повені в Пакистані за два дні загинуло 126 людей

Повені в країні тривають із середини липня. Загалом понад 900 людей загинуло та близько 50 000 залишилися без житла.

Сильні дощі спричинили серйозні повені, які тривають у Пакистані з середини червня. В результаті 903 особи загинули і близько 50 000 людей залишилися без даху над головою, повідомляє Associated Press з посиланням на агентство з надзвичайних ситуацій країни.
 
Зазначається, що тисячі людей, чиї будинки були знесені землею, тепер живуть у наметах, за милі від своїх затоплених сіл і міст, після того, як їх врятували солдати, місцеві рятувальники та волонтери.
 
Національне управління боротьби зі стихійними лихами заявило в середу, що за останні 48 годин 126 людей загинули внаслідок інцидентів, пов’язаних з повінню, причому більшість жертв — жінки та діти.
 
Повінь ще більше посилила економічну кризу в Пакистані. Прем’єр-міністр Шахбаз Шаріф виступив у середу зі зверненням з-за кордону, закликавши благодійників допомогти постраждалим від повені районам у Пакистані.
 
Шариф зараз перебуває в Катарі, куди він прибув у пошуках фінансової допомоги, кредитів та іноземних інвестицій для своєї країни. Його уряд пообіцяв виплатити компенсацію тим, хто втратив будинки внаслідок повені.
 
Після переговорів з еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані Шаріф оголосив, що Катарське інвестиційне управління готове інвестувати 3 мільярди доларів у Пакистан. Ця поїздка є першим офіційним візитом Шаріфа до Катару як прем’єр-міністра з того часу, як він змінив Імрана Хана, який був повалений у квітні через вотум недовіри парламенту.
 
Нагадаємо, на початку серпня у Пакистані під час сильних дощів загинули сотні людей.
 
Пізніше повідомлялося, що у Пакистані автобус зіткнувся з цистерною: загинули 20 людей.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net