Частина бригад спецназу ГУР РФ втратила до 95% складу — ЗМІ

США вважають, що Росії тепер знадобиться до десяти років на відновлення всіх підрозділів, зазначає The Washington Post.

 
Окремі бригади спецназу ГУР РФ втратили до 95% особового складу під час війни проти України. Тепер на їхнє поповнення піде до 10 років. Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на «злиті» в Інтернет дані Пентагону.
 
Російське командування надмірно покладалося на спецназ і використало його у складі піхотних формувань, які зазнали величезних втрат, наголошується у повідомленні ЗМІ.
 
Росія на початку Великої війни скептично ставилася до боєздатності своїх підлеглих, тому наказувала елітним бійцям вступати у прямі бої. У результаті, три з п’яти бригад зазнали втрат у 90-95% особового складу. Солдатам спецназу потрібно, щонайменше, чотири роки спеціальної підготовки.
 
Вашингтон вважає, що Москві знадобиться до десяти років на відновлення всіх підрозділів і зазначає, що втрати спецназу ГУР РФ зроблять його менш ефективним не лише у війні проти України, а й в інших куточках світу.
 
У «злитих» документах не йдеться про те, скільки саме бійців спецназу було вбито або поранено в Україні. В одному з перехоплень зазначається, що один підрозділ втратив майже всю бригаду, в якій діяло 125 осіб із 900 розгорнутих.
 
Нагадаємо, згідно з дослідницьким звітом Oryx, з початку війни Росія втратила, щонайменше, 10 тисяч одиниць військової техніки.
 
Раніше бійці 73 морського центру Сил спеціальних операцій оприлюднили відео з кадрами знищення ворожого танка разом з окупантами.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net