Британська розвідка пояснила використання пілотів-найманців Вагнера

Російські ВПС, ймовірно, намагаються підтримати вторгнення в Україну з достатньою кількістю екіпажів.

Росія використовує пілотів-найманців Вагнера, оскільки їй не вистачає належно підготовленого особового складу і у неї великі бойові втрати. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії 24 червня.

Зазначається, що використання відставних співробітників, які зараз працюють за контрактом з групою Вагнера, вказує на те, що російські ВПС, ймовірно, намагаються підтримати вторгнення в Україну з достатньою кількістю екіпажів.

«Імовірно, це пов’язано із поєднанням недостатньої кількості належним чином підготовленого особового складу в Росії та її бойових втрат», — сказано в огляді.

Розвідка нагадала, що ЗСУ захопили пілота збитого 17 червня російського штурмовика Су-25, який виявився найманцем групи Вагнера.

Повідомляється, що у ході своїх місій російський пілот використовував комерційні пристрої GPS, а не російське військове навігаційне обладнання.

У розвідці припускають, що це, ймовірно, вказує на те, що літаки пілотів Вагнера є старішими моделями Су-25 і що ВПС Росії не надають Вагнеру сучасне обладнання авіоніки.

Нагадаємо, ЗСУ знищили підрозділ «вагнерівців» на Донбасі.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net