Блог | Орест Сохар: Мордор вассализирует Африку: »империи» нужны новые прокси-колонии

Россия вплотную занялась африканским континентом. Кремль влияет уже не только на кошельки диктаторов, но и на головы аборигенов.

Лавров (известный в народе как мрачная лошадь) дружеским галопом уже дважды за полгода пересек Африку. На днях он смог насладиться этническими танцами с бубном в Эсватине, Эфиопии, Уганде, Конго, ЮАР, Анголе, Эритрее. Однако формальной потребности гарцевать Лаврову по африканскому континенту нет.

Далее текст на языке оригинала.

Більшість цікавих кремлеві режимів контролюються «Вагнером». Це означає, що частину африканських диктаторів Прігожин міг би – з «офіційним візитом» – конвоювати до Московії у багажному відсіку літака.

Інші африканські візаві самі прилітають до кремля за грішми, здаючи в оренду свої голоси в ООН.

Офіційні медія публікують слабеньку версію причин візиту: «Лавров здійснив суттєвий прорив у взаєминах з державами»… з якими проривати геть нічого.

Конаючій імперії потрібно відновити свої політичні та економічні впливи, бодай десь, бодай – якійсь.

Лавров проповідував у Африці одну і ту ж мантру: «Українці – нацисти, колективний захід прагне знищити горду РФ. Лише Росія принесе процвітання Африці».

У світі виявляють дедалі більше проросійських ботоферм, що працюють на одурманення Африки. Задача – погіршення взаємин між континентом та Заходом, блокування підтримки України. Про останню таку «лавочку» написала ВВС.

Проповіді російської пропаганди мають не лише політичну мету: імперії потрібно збувати весь той непотріб, який виробляється морально відсталою російською промисловістю. Ось, наприклад, до контрольованого «Вагнером» Зімбабве Лука мало не в президентському літаку притяг білоруський трактор. Так і сказав: були б тут американці, не було б тут мого раритету.

Лукашенко при цьому додав: «Африка давно прокинулася, без неї світ розвиватися не може». Схоже, розбудили її Прігожин та Лавров. А світ – це мордор.

Цікава ваша думка щодо африканського галопу Лаврова: проголосуйте… та підписуйтеся на «Орестократію».

Источник: www.obozrevatel.com