Біля берегів Ірландії помітили групу військових кораблів РФ

Кораблі прямували на північ від Середземного моря курсом на повернення до РФ. Однак у вівторок вранці група змінила напрямок і знову почала йти на південь.

Сили оборони Ірландії, Великобританії та США стежили за активністю військових кораблів РФ, які залишалися у міжнародних водах, але в межах виняткової економічної зони Ірландії (ВЕЗ), і 30 серпня здійснили розворот біля берегів країни. Про це повідомляє Euractiv.

Наголошується, що кораблі прямували на північ від Середземного моря і були помічені біля південного узбережжя Ірландії, курсом на повернення в Росію через Ірландське море чи Ла-Манш.

Однак у вівторок вранці група змінила напрямок і знову почала йти на південь.

Ірландські повітряні та морські сили були мобілізовані для спостереження за суднами, за якими стежить також Королівський флот Британії. Група складається зі щонайменше двох військових кораблів та військово-морського танкера.

Одним із суден є корабель із крилатими ракетами Маршал Устинов, який мав взяти участь у запланованих навчаннях із бойовою стрільбою біля узбережжя Ірландії у лютому. Але після відмови Дубліна та ірландської рибної промисловості Росія перенесла навчання за межі ВЕЗ країни.

Як заявили Сили оборони Ірландії, їм відомо про діяльність кораблів і вони «стежать за ситуацією».

Зазначається, що ці переміщення відбулися незабаром після того, як в Адріатиці між Італією та Албанією було помічено іншу групу російських військових кораблів, що викликало занепокоєння з обох боків протоки Отранто.

Раніше повідомлялося, що флот Росії у Чорному морі збільшено до 15 кораблів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net