Білорусь закупить в РФ важкі вогнемети Солнцепек

Також обидві країни мають намір налагодити спільне виробництво важких вогнеметних систем ТОС-2 Тосочка.

 
Збройні сили Білорусі планують закупити в Росії важкі вогнеметні системи ТОС-1А Солнцепек. Про це в середу, 6 липня, повідомляє Telegram-канал Беларускі гаюн з посиланням на інформацію білоруського проекту Військово-політичний огляд.
 
Наголошується, що на цей час ТОС не перебувають на озброєнні ЗС РБ. Білоруські військові мають тільки реактивні піхотні вогнемети РПО-А Шмель радянського виробництва.
 
Для застосування ТОСів у кожному оперативному командуванні (сформовуване західне, північно-західне і південне) планується розгорнути по батальйону РХБЗ, одна з рот кожного батальйону буде озброєна трьома ТОС-1А Солнцепек. Так МО РБ потрібно буде в Росії закупити дев’ять систем.
 
Повідомляється також про плани налагодження білорусько-російського виробництва важких вогнеметних систем ТОС-2 Тосочка. Дев’ятьма подібними системами планується озброїти вогнеметний батальйон у 8-й бригаді РХБЗ (м. Старі Дороги).
 
Раніше правитель Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в союзі Білорусі і Росії створено єдине угруповання збройних сил. Тому участь білоруської армії у війні проти України була визначена давно.
 
Міноборони оцінило загрозу вторгнення Білорусі

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net