Білорусь відвела частину військ від кордону – соцмережі

Зафіксовано збільшення пересування військової техніки за допомогою залізниці Білорусі. Йдеться про механізовані і повітряно-десантні війська.

 
Білорусь відвела від прикордонних районів більшу частину військових підрозділів і техніки, повернувши їх на місця постійної дислокації. Про це повідомила моніторингова група Беларускі Гаюн у понеділок, 24 жовтня.
 
Так було зафіксовано збільшення пересування військової техніки за допомогою залізниці Білорусі. Йдеться про такі підрозділи:
 

  • 6-а окрема гвардійська механізована бригада (6 ОМБр ЗС РБ) з полігона Брестський і із Зябровки у місце постійної дислокації у Гродно.
  • 11-а окрема гвардійська механізована бригада (11 ОМБр ЗС РБ) з Єльська і Лельчиць у постійне місце дислокації у Слонім.
  • 5-а окрема бригада спеціального призначення (5 ОбрСпП ЗС РБ) з Іваново у Борисов і з Лунинця у Заслоново.
  • 103-тя окрема гвардійська повітряно-десантна бригада (103 ОПДБр ЗС РБ) з Вітебська у Зябровку.

 
Переважно перекидали танки Т-72б та Т-72б3, бойові машини піхоти БМП-2, бойові розвідувальні машини БРМ-1К, багатоцільові плаваючі бронетранспортери МТ-ЛБ, а також 122-мм полкові самохідні гаубиці, САУ 2С1 Гвоздика та БТР.
 
«Особливо варто згадати про пересування ЗС РФ залізницею на полігони: 230 загальновійськовий полігон Обуз-Ліснівський (Барановичський район), полігон Лепельський 19 ОМБр (Лепельський район), полігон Лосвідо 103 ОПДБр (Вітебський район)», – йдеться у повідомленні.
 
Раніше у Генштабі ЗСУ заявили, що зростає ризик повторного наступу з території Білорусі. Але цього разу напрямок наступу може бути змінено на західну частину білорусько-українського кордону.
 
Нагадаємо, у Мінську заявили, що регіональне угруповання військ почало виконання завдань із захисту Союзної держави Росії та Білорусі.
 
У Білорусі військових РФ зустрічають із хлібом-сіллю

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЗ офісу на мінне поле: як цивільні стають демінерами

СюжетНепростий шлях українських біженців з Росії до Естонії

Журналісти встановили імена 8000 загиблих в Україні росіян

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net