Акції компаній Китаю впали на тлі приїзду Сі Цзіньпіна в РФ

Падіння торкнулося практично всіх сфер економіки, але найбільше воно позначилося на продажі алкоголю, туризмі й фармацевтиці.

 
 
 
 
 
Акції китайських компаній у понеділок, 20 березня, впали на тлі поїздки глави КНР Сі Цзіньпіна в Росію. Про це свідчать дані Індексу Hang Seng, а також Індексу Hang Seng TECH (біржові індекси Гонконгської фондової біржі, останній показує акції технологічних компаній Китаю).
 
Низка ЗМІ заявили, що триденна поїздка СІ в Росію «дорого коштувала» китайській економіці.
 
 
 

Інфографіка Гонгконгівської фондової біржі 
 
 
 
Зокрема, згідно з відповідною інфографікою, найбільше впали акції компаній, які працюють у сфері продажу алкогольних напоїв, туризму, фармацевтики, авіаперельотів і телекомунікацій: 4,77%, 3,59%, 3,71%, 2,93% та 2,91% відповідно.
 
Водночас, щодо нафтогазових продуктів і банків, то з ними падіння відбулося на 1,93% і 1,68% відповідно.
 
Американське медіа CNBC зазначає, що ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону значно впали після того, як UBS погодилася купити свого банківського конкурента Credit Suisse за 3,25 мільярда доларів.
 
Індекс Hang Seng впав на 2,74% і уповільнив акції сфери охорони здоров’я. Індекс Hang Seng Tech – на 2,66%.
 
У материковому Китаї Shanghai Composite впав на 0,48% – до 3 234,91, тоді як Shenzhen Component підвищився на 0,27% і закрився на 11 247,13. 
 
Як відомо, у понеділок, 20 березня, Сі Цзіньпін прибув із триденним візитом в Росію. Основна програма запланована на вівторок, 21 березня.
 
Нагадаємо, найбільший швейцарський банк UBS 19 березня анонсував придбання банку Credit Suisse, який опинився у складному фінансовому становищі. Акції Credit Suisse впали до найнижчого рівня за всю історію після того, як саудівський інвестор відмовився збільшити свою частку в банку.
 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net