67 відсотків європейців підтримують постачання зброї Україні — опитування

Дві третини європейців підтримують закупівлю ЄС та постачання військової техніки в Україну. Крім того, 75 відсотків вважають, що війна в Україні показує, що «потрібна більша військова співпраця в рамках ЄС».

Більшість європейців підтримують постачання зброї України, йдеться в результатах опитування «Євробарометр», опублікованих у четвер, 5 травня. Так, за військову підтримку України виступають 67 відсотків громадян країн ЄС. Крім того, воно засвідчило, що серед громадян Євросоюзу панує консенсус щодо реакції спільноти на війну в Україні.

Зокрема 93 відсотки опитаних схвалюють надання гуманітарної допомоги, 88 відсотків раді вітати українців, які рятуються від війни в ЄС. Водночас вісім з десяти європейців схвалюють фінансову підтримку, надану Україні, а також економічні санкції, накладені на РФ за війну.

На додачу 66 відсотків учасників дослідження вважають, що «Україна має вступити до ЄС, коли буде готова», а 71 відсоток респондентів сприймають Україну як частину європейської родини.

Загалом більшість європейців вважає, що з початку війни ЄС проявив солідарність (79 відсотків) і був єдиним (63 відсотків) і швидким (58 відсотків) у своїй реакції.

Саме дослідження громадської думки провели в 27 державах-членах у період з 13 по 20 квітня 2022 року. У ньому онлайн взяли участь понад 26 тисяч громадян ЄС.

Три чверті росіян підтримують спецоперацію в Україні — опитування

Джерело: Українська служба DW


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Європарламент вимагає покарань за сексуальні злочини військ РФ в Україні

Європарламент закликав покращити транспортне сполучення між Україною та ЄС

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетВійна Росії проти України: чи піде Сербія на розрив з Кремлем?

Источник: korrespondent.net