Власник бренду KFC оголосив про продаж ресторанів у Росії

Загалом на території Росії працювало близько 50 ресторанів Pizza Hut та понад 1,1 тис. точок мережі KFC.

 
Американська корпорація Yum! Brands, яка володіє брендами KFC та Pizza Hut, повідомила, що веде переговори про продаж російських ресторанів KFC місцевому оператору. Після цього Yum! Brands повністю залишить Росію, повідомляється на її сайті у вівторок, 5 липня.
 

 
Минулого місяця Yum! Brands завершила передачу прав власності на всі активи франшизи Pizza Hut місцевому оператору, який ініціював процес ребрендингу закладів. KFC Yum! Brands має намір повністю піти з Росії», – йдеться у повідомленні.
 
Після продажу російських точок KFC компанія повністю залишить Росію. Загалом у Росії працювало близько 50 ресторанів Pizza Hut та понад 1,1 тис. точок мережі KFC.
 
Ще у березні Yum! Brands оголосила про намір піти з Росії через спецоперацію Москви проти України. За день раніше компанія оголосила про припинення всіх інвестицій. Тоді у Yum! Brands заявили про намір направити весь дохід із російського ринку на допомогу українським біженцям.
 
Раніше у Росії після тримісячного простою відновили роботу колишні ресторани швидкого харчування McDonald’s. Вони отримали назву Вкусно и точка. Сама мережа ресторанів була продана підприємцю з Кузбасу Олександру Говору, який з 2015 року керував 25 ресторанами у Сибіру з франчайзингу.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net