Виробник будматеріалів Holcim залишив ринок РФ

Найбільша у світі компанія з виробництва будівельних матеріалів остаточно пішла з Росії.

 
Найбільший у світі виробник будматеріалів швейцарська компанія Holcim продала свій бізнес на території Росії місцевому менеджменту. Останній продовжить роботу під іншим брендом. Про це йдеться на сайті швейцарської компанії.
 
«Компанія Holcim підписала угоду про продаж свого бізнесу в Росії місцевій управлінській команді. З новими власниками бізнес працюватиме незалежно під іншим брендом», — йдеться у повідомленні.
 
Закриття угоди ще має одержати дозвіл від регуляторних органів.
 
«Цим продажем Holcim завершує вихід з російського ринку, що відповідає цінностям компанії, що перебувають у веденні бізнесу з максимальною відповідальністю», — зазначила прес-служба виробника.
 
Там додали, що продаж заводів на території РФ «не має значного фінансового або комерційного впливу на Holcim», адже бізнес у Росії приносив менше 1% чистого прибутку.
 
За даними ЗМІ, Holcim володів у Росії трьома цементними заводами та трьома кар’єрами, де працювало понад 1 тис. співробітників. Найсучасніший завод у Калузі був введений в експлуатацію у 2014 році та коштував близько 500 млн євро.
 
Раніше стало відомо, що американська технологічна компанія Nvidia повністю залишила російський ринок через війну в Україні, яку розв’язала РФ.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net