Toshiba стане приватною компанією – ЗМІ

Конгломерат Toshiba Corp буде придбаний Japan Industrial Partners. Це буде велика угода між приватним і державним капіталом.

 
 
 
 
 
 
 
Японський промисловий конгломерат Toshiba Corp купить консорціум інвесторів на чолі з найбільшим в Японії фондом прямих інвестицій Japan Industrial Partners (JIP). Ціна угоди – понад $15 млрд. Після її завершення компанія стане приватною. Про це повідомляє The Wall Street Journal.
 
147-річний конгломерат, який на момент закриття ринку в четвер, 23 березня, коштував 1,8 трлн єн ($14 млрд), буде придбано фондом, який очолює консорціум із 20 компаній, включно з групою Orix, Chubu Electric Power і виробником мікросхем Rohm.
 
Видання пише, що якщо угоду схвалять акціонери і регулятори, це ознаменує завершення багаторічної нестабільності в Toshiba, колишньому лідері японського корпоративного світу, який вже змушений був відмовитися від багатьох своїх відомих підрозділів, зокрема від виробництва ноутбуків і медичного обладнання.
 
Раніше, у квітні цього року Toshiba оголосила про плани запросити у потенційних інвесторів пропозиції про варіанти реструктуризації. Приблизно за місяць до цього акціонери компанії відхилили план керівництва з розділення бізнесу на дві частини. Іноземні інвестори звернулися до компанії з проханням розглянути можливість продажу всієї компанії приватній інвестфірмі.
 
Раніше повідомлялося, що інвестфірма ECP купила власника сайту Pornhub.
 
Нагадаємо, Pfizer купить компанію Seagen за 43 млрд доларів.
 
 
 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net