Starbucks вивчає можливість залишити Британію – The Times

Мережа кав’ярень Starbucks звернулася до компанії з фінансових послуг із проханням проаналізувати зацікавленість у її бізнесі.

 
Starbucks вивчає можливість продажу своїх підрозділів у Сполученому Королівстві, бо дедалі частіше на компанію тисне конкуренція з боку нових операторів. Про це у суботу, 16 липня, повідомляє The Times.
 
Як пише видання, мережа кав’ярень Starbucks звернулася до компанії з фінансових послуг із проханням проаналізувати зацікавленість у її бізнесі у Сполученому Королівстві, адже компанія зазнає конкуренції з боку конкурентних мереж кав’ярень, таких як Pret a Manger, Tim Hortons і Costa.
 
Британський бізнес Starbucks контролює понад 1 000 кав’ярень у Британії та має близько 4 000 співробітників.
 
Starbucks Corporation – американська компанія із продажу кави й однойменна мережа кав’ярень. Заснована в Сіетлі у 1971 році. На вересень 2020 року мережа Starbucks об’єднувала понад 32 тисячі торгових точок у 75 країнах світу.
 
Нагадаємо, американська корпорація Starbucks, яка володіє найбільшою у світі мережею кав’ярень, вирішила ліквідувати бізнес у Росії.
 
Раніше повідомлялося, що в США покупцям у магазинах Starbucks повідомлятимуть код напою, за допомогою якого ті зможуть отримати інформацію, звідки було доставлено вибране ними зерно, у яких умовах його виростили й обсмажили. Водночас фермери, які співпрацюють із мережею, зможуть відстежувати власну продукцію.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net