SCM у 2022 році сплатила 73,2 млрд гривень податків

Капітальні інвестиції за минулий рік перевищили 21 млрд. гривень. Більшість цих коштів – ремонт електромереж, переоснащення ТЕЦ, буріння свердловин, відкриття нових лав та для підтримки енергетики України.

 
Підприємства інвестиційної групи SCM за результатами 2022 року скерували до бюджетів усіх рівнів 73,2 млрд. гривень податків і зборів. Про це повідомляє прес-служба групи у понеділок, 20 січня.
 
«Капітальні інвестиції за минулий рік досягли 21,1 млрд гривень. Більшість цих коштів – капітальний ремонт електромереж, переоснащення установок енергоблоків теплоелектростанцій, буріння нафтогазових свердловин, відкриття нових лав тощо для підтримки енергетики України», – йдеться у повідомленні.
 
У SCM уточнили, що із загальної суми податків понад 62 млрд. гривень сплачено до державного бюджету, відрахування до місцевих бюджетів склали 11,2 млрд. гривень.
 
«На соціальні програми витрачено 11,8 млрд. гривень. Найбільші витрати становили програми для жителів регіонів присутності та охорони навколишнього середовища», — додали в компанії бізнесмена Ріната Ахметова.
 
Також у SCM нагадали, що раніше Ахметов виділив 1 млрд гривень на проект допомоги захисникам Маріуполя та їхнім родинам.
 
У Метінвесті розповіли, скільки передали на допомогу Україні з початку війни
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net